Форум главная страница
‹- назад к зоотоварам


Статьи посетителей сайта на общие темы


Шумоізоляція - необхідна умова комфорту

Шум є одним з основних факторів, що негативно впливають на стан здоров'я жителів сучасних міст. Навіть відносно невеликий, але постійний звуковий фон створює значне навантаження на нервову систему, приводячи до таких захворювань, як неврози, гіпертонія або навіть виразкова хвороба. З цієї причини захист від шуму і вібрації стає важливим завданням, яку необхідно вирішувати при проектуванні нових або модернізації старих будівель.

Ми виконуємо підбір ( інженерний консалтинг) та шеф- монтаж акустичних і шумоізоляційних матеріалів що використовуються в житлових, громадських чи промислових будівлях. Ми працюємо з найрізноманітнішими об'єктами, основними з яких є:

Квартири. Може бути організований захист сусідів від шуму у вашій квартирі, ізоляція окремих кімнат або всіх приміщень від зовнішніх звуків. Котеджі. Знижується рівень шуму від інженерних систем, реалізуються проекти «домашніх кінотеатрів ». Офісні приміщення. Виконується оснащення переговорних кімнат або загальна захист усього офісного простору. Громадські будівлі чи об'єкти культурного призначення ( концертні зали, клуби, кінотеатри). Розробляються і реалізуються проекти акустичного дизайну, захисту внутрішнього простору або зовнішньої території. Виробничі приміщення. Організовується зниження звукового фону від працюючого промислового обладнання. Шумоизоляция автомобиля цена Спеціальні об'єкти ( студії звукозапису, знімальні павільйони). Поліпшується акустична середу простору і виробляється функціональне зонування.

Шумоізоляція і звукоізоляційні матеріали

Шумоізоляція - це комплекс заходів щодо використання в приміщенні акустичних матеріалів, що мають форму блоків, плит або матів. У деяких випадках використовується вата або сипучі склади, що поміщаються всередину жорсткого каркаса.

Фахівці проводять поділ усіх шумоізоляційних матеріалів на звукопоглинальні і звукоотражающие. Перші відрізняються своєю пористою структурою, що складається з великої кількості сполучених між собою пустот. Другі мають підвищену пружністю, здатної гасити вібрацію і енергію удару. Найкращий результат досягається за допомогою комбінації двох типів матеріалів - чергування окремих верств всередині загальної конструкції для звукоізоляції.

Слід врахувати, що використання спеціальних акустичних плит або блоків, навіть у їх поєднанні, саме по собі не гарантує доброго результату. Більш того, неграмотно виконана звуко- і віброізоляція може привести до зворотного ефекту - збільшенню паразитних резонансів, отже, і шуму. Безумовно, неефективними є кустарні методи, наприклад, звукоізоляція стін або стелі за допомогою приклеювання пінопласту або тонких рулонних матеріалів. У зв'язку з цим важливо відзначити, що для організації справді якісного захисту від шуму участь фахівців є обов'язковим. Завдання професіоналів - створити проект шумо - і віброізоляції, що враховує особливості приміщення, і підібрати потрібні матеріали. Крім того, участь фахівців дозволить уникнути зайвих витрат, оскільки стає відомо точну кількість елементів захисту.

В даний час ринок пропонує величезний вибір матеріалів, розроблених різними виробниками. Продукція може мати синтетичне або натуральне походження і, незалежно від цього, значно відрізнятися по своїй ефективності.

Матеріали, вироблені штучним шляхом, відрізняються високою економічністю і абсолютної екологічною безпекою.

Звукоізоляційні матеріали, використовувані в проектах компанії, забезпечують захист від всіх типів шуму: повітряного, ударного і структурного. Кожен з цих видів пов'язаний з певними причинами. Джерелом повітряного шуму є розмова або музика, ударний виникає при ходьбі і переміщенні меблів, структурний пов'язаний з роботою водопроводу або стуком по батареї. Важливо розуміти, що при сучасних технологіях абсолютна ізоляція все ж поки недосяжна, проте, грамотно сплановані заходи забезпечують вельми значне зниження рівня шумів.

Що буває, якщо в квартирі немає шумоізоляції підлоги, стін і стелі ?

Звукоізоляція квартир є способом створення комфортної обстановки в найважливішому для людини просторі - його власному будинку. Всім відомо, наскільки неприємний буває шум від сусідів - особливо у вечірній час, коли ви провели день у напруженій роботі і просто мрієте відпочити. Варто відзначити важливий психологічний момент - доведено, що власний вироблений шум у людини не викликає роздратування, тоді як сторонні звуки сприймаються вельми негативно.

Звукоізоляція підлоги і стін - необхідний захід захисту в умовах сучасного міста. Відсутність тиші може стати основною причиною зниження працездатності та розвитку на тлі стресу цілого ряду серйозних захворювань. У зв'язку з цим можна поставити собі риторичне питання: що краще - постійно терпіти проблему, втрачати здоров'я і псувати відносини з сусідами, або один раз звернутися до послуг фахівців і замовити шумоізоляцію стін, стелі та підлоги ?
 
Другие интересные ресурсы
 
Статьи различных тематик
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика