Форум главная страница
‹- назад к зоотоварам


Статьи посетителей сайта на общие темы


Роздуми біля переповненого шафи.

Шафи забиті, а надіти нічого. Знайома картина, чи не так? Поспостерігайте за собою і ви переконаєтеся, що носите максимум третина всіх наявних у вашому гардеробі речей, а то і набагато менше. Чому так відбувається - адже не могли ж ви купити те, що вам не сподобалося? І розмір, начебто, не змінився, і мода не настільки далеко йшла вперед... Як вибрати собі саме той одяг, який ви будете носити регулярно і з задоволенням ? Завдання непросте, але здійсненне. Спробуємо вирішити її разом. Стиль, колір, дизайн.

Приклад 1. Вам сподобався шикарний довгий светр, м'який і пухнастий, який коштував зовсім недорого. Ви його купили, радісно продемонстрували своїм рідним і... це був перший і останній раз, коли ви його наділи. У чому ж причина ? Скоріше всього, у тому, що за стилістикою ця річ зовсім не підходить вашому гардеробу. Довгі об'ємні светри (вони ж короткі сукні ) носять, як правило, з легінсами або обтягуючими джинсами, а у вас таких речей просто немає. Звичайно, деякі худенькі панянки можуть собі дозволити одягнути таку річ з тонкими колготками, не забуваючи при цьому про взуття на підборах, але якщо ваш розмір одягу більше 44 -го, то може скластися враження, що ви забули одягнути спідницю.

Приклад 2. Светр -плаття купили, ноги стрункі, легінси носите, а обновка все одно лежить на полиці. Можливо, причина в тому, що колір нової речі лежить за межами відповідної вам (або звичної для вас) колірної гами і не поєднується з іншими предметами гардеробу. Висновки. Купуючи нову річ, керуються не скороминущим «Ой, хочу! ». Подумки відзначте для себе бажану покупку в магазині, поверніться додому і уважно переглянете все, що вже є. Так вам буде легше зрозуміти, чи потрібна вам приглянувшаяся штучка і з чим ви зможете її поєднувати. Якщо поєднувати немає з чим, а річ сподобалася надзвичайно, то є й альтернативний варіант: купите ще кілька речей для комплекту. Ви витратите більше грошей, але неодмінно будете носити те, що купили.

Якість пошиття.

Якщо ви не хочете, щоб річ розповзлася по швах, вам необхідно перевірити, наскільки добре ці шви виконані, а саме: - Шви повинні бути акуратними, з правильною рівною рядком, без пропусків стібків і обривів ниток, кінці ниток швів повинні бути обрізані ; - Шви повинні бути міцними, мати розтяжність, відповідну розтяжності тканини, що визначається легким розтягуванням шва руками в подовжньому напрямі. Крім цього необхідно перевірити, наскільки міцно пришиті гудзики і чи якісно оброблені петлі. Якщо у речі присутній застібка «блискавка», необхідно її кілька разів застебнути і розстебнути.
 
Другие интересные ресурсы
 
Статьи различных тематик
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика